fbpx

Boso przez świat – to niekoniecznie rozsądne, dlatego sprawdź koniecznie czym jest Paleos

Paleos to buty wykonane z łańcucha. Wyglądem przypominają kolczatkę. Dzięki nim będziesz mógł oddać się pieszym wycieczkom i aktywności na świeżym powietrzu bez obaw o ostre lub spiczaste przedmioty, które zranić mogą twoje stopy. Jeśli uwielbiasz chodzić na bosaka te metalowe skarpety są dla ciebie.

Buty wyglądem przypominają skarpetki. Nie daj zwieść temu, że zostały wykonane z metalu. Są lekkie, a przede wszystkim przewiewne. Stopa przyzwyczaja się do nich niemal od razu, a ty możesz być pewien, ze nie zagrażają ci nawet najbardziej ekstremalne warunki podczas wędrówki.

Materiał, którego użyto do produkcji jest niezwykle elastyczny, dlatego produkt dopasowuje się do stopy, nie uwiera i nie powoduje obtarć, czego zazwyczaj nie można powiedzieć o ciężkich butach, które większość z nas zakłada na piesze wycieczki. Po użyciu można je schować nawet do kieszeni bez obawy, ze zajmą zbyt wiele miejsca w plecaku, lub nie zmieszczą się w nim wraz z resztą ekwipunku.

Buty z kolczatki  zapewniają większą przyczepność na powierzchniach śliskich, wilgotnych czy pokrytych błotem, niż inne dostępne w sklepach obuwniczych rozwiązania. Możesz chodzić w nich niezależnie od warunków, które panują na danym terenie. Producenci twierdzą, że bez problemu można stosować je na suchych , piaszczystych, górskich, czy błotnistych terenach oraz w wodzie.

Paleos dostępne są w różnych wersjach, gamach kolorystycznych oraz rozmiarach. Możesz zatem wybrać standardowy model lub taki, którego podeszwy zostały dodatkowo wzmocnione. Kolejnym atutem tego wynalazku, jest łatwość utrzymania metalowych butów w czystości. Wystarczy je wypłukać i w drogę!

Opracowanie: Kasia Maj

Źródło: odditymall.com

 

Dodaj komentarz