fbpx

Jej głos poruszył widzów na całym świecie. Ma już 73 mln wyświetleń!

Ta niezwykle utalentowana 28-latka podbiła serca widzów na całym świecie. W najnowszym sezonie „America’s Got Talent” wykonała utwór, który wzruszył jurorów, a na widowni wywołał prawdziwą burzę oklasków. Poznajcie Gabriella Laberge!

Gabriella Laberge to 28-letnia dziewczyna, która nie tylko zachwyciła jurorów mocnym głosem, ale również poruszyła grą na skrzypcach. W programie „America’s Got Talent” wykonała własną wersję muzycznego hitu Jamesa Blunta „Goodbye My Lover”. Dziewczyna nie jest jednak debiutantką. Kilka lat wcześniej wystąpiła w piątym sezonie reality show „The Voice France” i podbiła serca widzów coverem utworu Coldplay – „The scientist”.

Zobacz więcej zdjęć Gabrielle na Instagramie:  Gabriella (@gabriella.mu) • Instagram photos and videos

Popularności mógłby jej pozazdrościć dziś niejeden muzyczny celebryta. Nagranie „The Voice” z 2016 r. zebrało do tej pory ponad 73 mln wyświetleń, a nowe wideo z coverem „Goodbye My Lover” – które pojawiło się na YouTube w połowie lipca – ma już 3 mln wyświetleń. Z każdym dniem Gabrielli przybywa też fanów na Instagramie.
W ciągu kilku tygodni utalentowana dziewczyna zebrała kilka tysięcy dodatkowych obserwujących. Wszystko wskazuje na to, że na scenie muzycznej kwitnie niezwykle rzadki i utalentowany kwiat.

Gabriella Laberge urodziła się 20 maja 1993 r. i pochodzi z Kanady. Na skrzypcach zaczęła grać w wieku sześciu lat, a wokalem zainteresowała się pięć lat później. Rodzice, którzy byli świadomi jej talentu skierowali ją do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli. Gabriella potrafi również grać na gitarze i fortepianie, a obecnie przedstawia się jako multiinstrumentalistka. Jak wam się podobają się jej wykonania popularnych przebojów?

 

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: sportskeeda.com

 

Dodaj komentarz