fbpx

Mężczyzna znajduje prawdziwą fortunę w swoim posiłku. ‘Myślałem, że to mój ząb!”

Pewna para z New Jersey w swoją 34 rocznicę wybrała się do ulubionej restauracji Lobster House nad brzegiem oceanu. Kolacja ze świeżych owoców morza już sama w sobie stanowiła prawdziwą ucztę, ale prawdziwą sensacją okazało się dopiero to, na co Micheal natknął się  w swoim posiłku….

Michael i Maria Spresslerowie wybrali się do The Lobster House, aby świętować  34 rocznicę swojej pierwszej wizyty w tej restauracji.  Dokładnie tego dnia 34 lata temu pierwszy raz zawitali do Cape May, w stanie New Jersey, USA.

Para zamówiła swój ulubiony zestaw  12 świeżych małży na pół muszlach. W pewnym momencie Michael poczuł w ustach coś twardego i zaniepokojony pomyślał, że złamał jeden z zębów trzonowych. Tymczasem, okazało się, że w muszli znajdowała się perła warta tysiące dolarów!

Mierząca 8,8 milimetra perła to nie byle co i jest pierwszą, jaką znaleziono w The Lobster House. W setnym roku działalności na przylądku May, pracownicy restauracji byli zachwyceni wiadomością, że ich lojalni klienci i stali bywalcy znaleźli tę niemałą fortunę właśnie tutaj.

Jedna z kobiet, która pracuje w tym miejscu od dziesięciu lat wyznała, że nigdy nie słyszała o znalezieniu czegoś podobnego i przyznaje, że teraz, mimo że nigdy nie przepadała za smakiem surowych małży i ostryg, być może zacznie je jeść 🙂

Kremowobiała perła jest wyjątkowym znaleziskiem, w wyjątkowym dniu, w wyjątkowym miejscu. Maria, mimo iż  perły tej wielkości, kształtu i koloru są warte tysiące dolarów, zdecydowała się zatrzymać ją na pamiątkę.

Chciałabym, aby stała się elementem ładnej biżuterii, może coś syrenką lub w marynistycznym stylu – powiedziała Maria Spressler. –To piękna pamiątka tego dnia, a to, co mamy, jest naprawdę wyjątkowe.

 

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie i tłumaczenia: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

 

 

 

 

One thought on “Mężczyzna znajduje prawdziwą fortunę w swoim posiłku. ‘Myślałem, że to mój ząb!”

 • 11 marca 2022 at 07:10
  Permalink

  Witam.
  Bo moje pytanie. Dotyczy monety, ze zdjęcia.
  Wygląda ciekawie. Dla kolekcjonera może być interesujący fant.
  Pozdrawiam

  Reply

Dodaj komentarz