fbpx

Tajemniczy złodziej zdemaskowany! Nie jest nim człowiek…

Pewna kotka nieustannie podkradała rzeczy sąsiadom, więc właścicielka postanowiła publicznie ją zdemaskować.  W ten sposób chciała zachęcić swoich sąsiadów do odzyskania zaginionych  przedmiotów.

Ciesząca się złą sławą czarna kotka o imieniu Esme, mieszkająca w Beaverton w stanie Oregon, ma zamiłowanie do podkradania drobnych przedmiotów, takich jak rękawiczki i maski, z sąsiednich ogrodów i garaży. Następnie przynosi je do domu jako prezenty dla swojej właścicielki, Kate Felmet. Chociaż Felmet docenia ten pełen dobrych intencji gest ze strony kochającego kota, wie również, że kradzież jest zła. Wpadła więc na pewien pomysł…

złodziej

Z myślą o swoich sąsiadach, których skradzione rzeczy znalazły się u niej w domu,  Felmet zamieściła zabawny znak wskazujący Esme jako złodziejkę odpowiedzialną za zaginione przedmioty. Tym samym  skierowała także zaproszenie do sąsiadów do odzyskania skradzionych rzeczy w dogodnym dla nich czasie.
Pomimo publicznego „zawstydzenia”, kotka kleptomanka wydaje się nie okazywać skruchy i raczej jest bardzo dumna ze swoich niecnie zdobytych łupów.

złodziej

Kiedy je przynosi, podchodzi do tylnych drzwi i miauczy, dopóki nie przyjdę i nie powiem jej, że wykonała dobrą robotę.

Ten znak to nie tylko żart… Chodzi o to, że faktycznie chcę zwrócić rzeczy ich właścicielom, a nie mam pojęcia, skąd ona wzięła te przedmioty.

 

Źródło: earthlymission.com

Opracowanie i tłumaczenie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz