fbpx

John Cena spełnił już 650 życzeń dzieci. Trafił do Księgi Rekordów Guinnessa

John Cena jest utytułowanym zapaśnikiem oraz aktorem. Sportowiec zadebiutował jako aktor w 2006 roku w filmie “W cywilu”, gdzie wcielił się w byłego żołnierza. Teraz ogłosił odejście z WWE, aby w całości poświęcić się karierze w Hollywood.

John Cena od 2002 roku, kilka lat po tym, jak zaczął karierę jako zawodowy wrestler, spełnia życzenia dzieci. Wraz ze wzrostem jego popularności, zwiększała się także ilość próśb. Aktor został niedawno wpisany do Światowy Rekord Guinnessa, bijąc rekord w liczbie spełnionych życzeń Fundacji Make-A-Wish.

John Cena – Make-A-Wish

John Cena jest najbardziej pożądanym celebrytą Fundacji Make-A-Wish, która pomaga w spełnianiu życzeń ciężko chorych dzieci w wieku od 2,5 do 18 lat. Aktor i wrestler ustanowił rekord w ilości spełnionych życzeń – było ich aż 650.

W 2015 roku aktor został uhonorowany za spełnienie 500 życzeń i otworzył się wówczas na temat fundacji i tego, jak bardzo lubi robić to, co robi:

— Po prostu rzucam wszystko. Jeśli będę mógł zaoferować fantastyczne wrażenia, będę pierwszy w kolejce, aby wykonać swoją część — powiedział Cena.

John Cena ujawnił, dlaczego wciąż spełnia życzenia dzieci:

— Chcę, aby miały doświadczenie, które pozostanie z nimi na zawsze — powiedział.

Dodaj komentarz