fbpx

Kot Gacek został największą atrakcją turystyczną Szczecina

Pewne wyjątkowe zwierzę zyskało miano jednej z najbardziej popularnych atrakcji w Szczecinie, jest nim kot Gacek. Choć nie jest to pomnik czy zabytkowa świątynia, udało mu się podbić serca odwiedzających to malownicze miasto. Wielu turystów z całego świata przyciąga właśnie ta kocia atrakcja.
W aplikacji Google Maps kot Gacek został opisany jako “atrakcja turystyczna” i cieszy się doskonałymi opiniami od internautów, którzy przyznali mu 5 gwiazdek, bez żadnych negatywnych ocen.
Czarno-biały kot największą atrakcją turystyczną Szczecina

Już ponad 500 osób wyraziło swoją pozytywną opinię na temat towarzystwa kota, który jest znany w całym Szczecinie. Turystyczne tłumy z całego świata przyciąga jedna z ulic w Szczecinie, gdzie od lat mieszka sławny czarno-biały futrzak.

Ten puchaty czworonóg stał się ikoną Szczecina, a jego popularność przekroczyła granice miasta. O tej niezwykłej atrakcji donoszą również zagraniczne media.

5 gwiazdek dla stałego bywalca ulicy Kaszubskiej w Szczecinie

Kot Gacek, który od lat mieszkał w pudełku na ulicy Kaszubskiej w Szczecinie, ma teraz uroczy, zadaszony domek. Mieszkańcy miasta i turyści z przyjemnością dokarmiają tego uroczego zwierzaka, który, pomimo braku stałego domu, wydaje się w dobrej formie. Jednakże miejskie schronisko dla zwierząt zwraca się z apelem do odwiedzających, by nie karmili kota zbyt hojnie. Zbyt duża ilość przekąsek spowodowała, że Gacek zaczął przybierać na wadze, co może negatywnie wpłynąć na jego zdrowie.

Sława kota Gacka zaczęła się od opublikowanego w 2020 roku nagrania, opisującego jego historię. Obecnie, dzięki pozytywnym ocenom w aplikacji nawigacyjnej, kot zyskał jeszcze większą popularność i stał się prawdziwą gwiazdą.

 

 

 

 

2 thoughts on “Kot Gacek został największą atrakcją turystyczną Szczecina

Dodaj komentarz