fbpx

Gwiazda filmów dla dorosłych rzuciła pracę. Nawróciła się i przyjęła chrzest

Bree Solstad, dawniej znana z ról w filmach dla dorosłych, zaskoczyła swoją dużą metamorfozą. Po wizycie we Włoszech celebrytka odczuła głębokie pragnienie przejścia na katolicyzm, co skłoniło ją do ogłoszenia zakończenia kariery w przemyśle filmowym. Ogłoszenie to wywołało szok wśród jej fanów, chociaż wielu wyraziło także uznanie dla jej decyzji.

“Alkohol, narkotyki i niemoralność”

Życie Bree Solstad było pełne kontrowersji. Chrzczona w wieku 8 lat jako luteranka, z czasem popadła w nałogi “alkoholu, narkotyków i niemoralności”. Bree wielokrotnie starała się zmienić swoje życie, lecz bezskutecznie, co skutkowało jeszcze głębszym upadkiem moralnym, jak sama przyznała.

– Czułam, że Bóg się ode mnie odwrócił, więc ja uczyniłam to samo – mówiła Solstad.

– Piłam coraz więcej i założyłam blog o moim hedonistycznym stylu życia. Blog ten przyciągnął uwagę odnoszącej sukcesy osoby z branży erotycznej, która skontaktowała się ze mną i praktycznie mnie zwerbowała. Nauczyła mnie, jak założyć własny biznes i wprowadziła do kręgów, które pomogły mi zarobić jak najwięcej – wyznała.

Aktorka filmów dla dorosłych stała się gorliwą katoliczką

Decydującym momentem w jej życiu okazała się podróż do Włoch. Odwiedzając kościoły w Rzymie i Asyżu, Bree poczuła silne pragnienie nawrócenia. Pobyt we Włoszech przekonał ją do zakończenia kariery w branży filmów dla dorosłych, a swoją decyzję ogłosiła podczas uroczystości Najświętszej Maryi Panny.

– Rezygnuję z zarobków i oddaję swoje życie Chrystusowi. Opuszczam za sobą życie pełne zuchwałego grzechu, wad, pychy, niemoralności, próżności i fałszu, by z łaski Bożej żyć życiem prawdy, piękna, posłuszeństwa, boskiej woli, cnoty i pokory – napisała Bree Solstad na portalu X.

Była aktorka filmów dla dorosłych przyjęła katolicyzm i od tej pory skupia się na swoim nowym życiu. Jak mówi, odrzuciła swoje przeszłe grzechy i próżne życie, przyjęła chrzest i bierzmowanie, zamierza regularnie uczestniczyć w spowiedzi i komunii, oraz być gorliwą katoliczką.

Na platformie X teraz występuje jako Miss B Converted i przedstawia siebie jako “skruszoną grzesznicę, nawróconą do Chrystusa”. Celebrytka otworzyła sklep z dewocjonaliami i artykułami religijnymi, który stanowi jej nowe i jedyne źródło dochodu.

 

Dodaj komentarz