fbpx

Kandydatka na gubernatora łamie tabu i publicznie karmi piersią.

Pierwszy film promujący kampanię wyborczą Keldy Roys już przeszedł do historii. 38-letnia kandydatka do fotela gubernatora stanu Wisconsin zaprezentowała się w sposób, na który nikt się dotąd nie odważył – spontanicznie zaczęła karmić piersią czteromiesięczną córkę, nie przerywając zresztą swojej prezentacji. “Jest to prawdopodobnie najlepsza i najmniej nudna reklama kampanii gubernatorskiej w historii” – tak amerykański “Cosmopolitan” podsumował niezwykłą kampanię demokratki.

Spot reklamujący kampanię Roys trwa niewiele ponad 2 minuty i genialnie łączy dwie wielkie role, które pełni: zaangażowanego w politykę społecznika i ciepłą czułą kobietę. Co ważne, nikt takiego scenariusza nie przewidział – zdecydował przypadek.

Na filmie Keldy Roys opowiada o swoim wielkim sukcesie – wprowadzeniu zakazu stosowania w butelkach i miseczkach dla niemowląt trującego biosfenolu A. W pewnym momencie jednak kamera zwraca uwagę na męża kobiety – Dana, który próbuje uspokoić płaczącą Avalon. Mężczyzna podaje niemowlaka żonie, a ta po prostu podnosi bluzkę i bez skrępowania zaczyna karmić córeczkę piersią, nie przerywając prezentacji.

 

 

Czytaj więcej na: kobieta.onet.pl

Dodaj komentarz