fbpx

Natalia Kukulska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Zobacz teledysk z przepięknym przesłaniem

Natalia Kukulska świętuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wydała EP-kę, czyli album zawierający cztery piosenki, a w nim m.in.utwór “Jednogłośna”.

Jednogłośna – Natalia Kukulska

Artystka w tym roku obchodzi jubileusz pracy artystycznej. Swój debiut fonograficzny, który miał miejsce 25 lat temu Natalia Kukulska świętuje w nieco inny sposób. Zamiast podsumowań i kompilacji  „The Best of”, dla swoich fanów przygotowała cztery nowości w nietuzinkowej oprawie i limitowanej, kolekcjonerskiej edycji. Wydawnictwo miało swoją premierę 24 września.

Za warstwę muzyczną odpowiada Archie Shevsky oraz sama Natalia, która jest również autorką tekstów. Zagrali także Michał Dąbrówka i Artur Boo Boo Twarowski.

Artystka przez wiele lat zaskakiwała słuchaczy, nie pozwalając wpisać się w żaden szablon. Utwory na tej płycie są, według Natalii, esencją jej wielu muzycznych podróży przez lata. W warstwie lirycznej dominuje refleksja nad poznaniem samej siebie, relacjami, podziałami i przyszłością -tak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Natalii.

Natalia Kukulska
okładka Epki

Wydawnictwo ma charakter kolekcjonerski, co oznacza, że edycja jest limitowana, a każdy egzemplarz jest osobiście numerowany i podpisany przez autorkę. Album ze spersonalizowaną dedykacją artystki* do nabycia tylko w oficjalnym sklepie na stronie.

Lista utworów:
1. Bezdomni bez siebie
2. Jednogłośna
3. Osobno czy razem
4. Lepiej nie pytaj

My szczególnie polecamy teledysk do piosenki “Jednogłośna” oraz świetny tekst, który napawa optymizmem i ma przepiękne przesłanie. O tym, że  była to potrzebna produkcja świadczyć może większość komentarzy pod teledyskiem na platformie YouTube.

Nie rozumiemy, dlaczego tak utalentowana osobowość muzyczna ukazuje się w polskich rozgłośniach tak rzadko.

Jendogłośna

 Obejrzyj teledysk:

 

Opracowanie: Agata Pałach, autorka bloga Nigdy za późno, o podróżach, życiowych zmianach i języku angielskim.

Źródło: Oficjalna strona artystki, YouTube

Dodaj komentarz