fbpx

Co widzisz na obrazku? Ciekawy test osobowości

Testy obrazkowe pozwalają w kilka chwil odkryć wiele cech naszej osobowości, a niekiedy mogą również pokazać, o czym marzymy.

Spójrz na  poniższy obrazek. Nie przyglądaj się zbyt długo, ponieważ liczy się pierwsze wrażenie. Co zobaczyłeś jako pierwsze?

 

 

Drzewo

Na obrazku zauważyłeś wysokie, rozłożyste drzewo z czarnym pniem? To oznacza, że w twoim życiu istotne miejsce zajmuje duchowość.

Kochasz zwierzęta i kontakt z naturą – być może masz ukochanego czworonoga albo marzysz o tym, żeby go mieć. Uspokaja cię bliski kontakt z przyrodą, dlatego wytchnienie znajdujesz podczas wycieczek na łono przyrody. To daje ci także motywację i siłę do działania.

Częściej myślisz o innych niż o sobie – wyciągasz pomocną dłoń do potrzebujących zwierząt, ale też ludzi.

Łatwo cię zranić, bo o takich osobach jak ty mówi się, że mają serce na dłoni.

 

Twarz mężczyzny

Jesteś osobą, dla której praca jest jednym z najważniejszych aspektów życia. Cechuje cię pewność siebie i zdecydowanie. Nie jesteś ekstrawertykiem – masz w sobie wiele nieufności i ostrożności w kontaktach międzyludzkich. Ponad puste słowa przedkładasz czyny, przez co ludzie postrzegają cię jako osobę zdeterminowaną, osiągającą zamierzone cele, ale przy tym małomówną i nietowarzyską.

Zdecydowanie rzadko mówisz to, co myślisz i nie szukasz atencji.

Może dlatego grono twoich przyjaciół jest bardzo wąskie, przez co czasem doskwiera ci samotność.

 

Twarz kobiety

Lubisz skupiać wokół siebie ludzi. Niektórzy mówią, że jesteś urodzonym liderem. Inni zarzucają ci obcesowość, a także przedmiotowe traktowanie drugiej osoby. Jedno jest pewne – lubisz dominować i przewodzić innym.

Otwarcie komunikujesz swoje oczekiwania wobec innych – zarówno w pracy, jak i na polu prywatnym.

To dlatego twoi bliscy czasami mogą się czuć przytłoczeni. Pamiętaj, że i oni mogą mieć zarówno swoje zdanie na określony temat, jak i rację.

 

Cebulki kwiatów

Widzisz na obrazku cebulki kwiatów? To może oznaczać, że trudno jest ci żyć tu i teraz. Skupiasz się na wydarzeniach z przeszłości lub żyjesz wyimaginowaną przyszłością. Snujesz marzenia z nią związane lub wręcz przeciwnie – nieustannie wracasz pamięcią do tego, co minęło.

Prawdopodobnie masz poczucie, że nie możesz odnaleźć swojego miejsca na ziemi, miotasz się bez wyraźnie określonego celu.

Chcesz osiągnąć harmonię w życiu wewnętrznym – pieniądze czy kariera są dla ciebie drugorzędne.

One thought on “Co widzisz na obrazku? Ciekawy test osobowości

Dodaj komentarz