fbpx

Finalistka Miss Anglii jako pierwsza w historii konkursu rywalizuje bez makijażu

Melissa Raouf, studentka politologii z południowego Londynu, w półfinale konkursu w Londynie nie kryła twarzy, docierając do rundy finałowej. 20-letnia kobieta jest pierwszą osobą, która w 94-letniej historii konkursu bierze udział w konkursie Miss Anglii bez makijażu.

Młodziutka Melisa Raouf polegała wyłącznie na swojej naturalnej urodzie, kiedy pojawiła się w półfinale konkursu w Londynie w zeszłym tygodniu.

Ryzyko się opłaciło, ponieważ kobieta przeszła do finału.

Tym aktem Melisa ma nadzieję zainspirować inne kobiety do zaakceptowania swojego naturalnego piękna i wyeliminowania toksycznych standardów ustalonych przez media społecznościowe.

„To wiele dla mnie znaczy, ponieważ czuję, że wiele dziewczyn w różnym wieku nosi makijaż, ponieważ czują się pod presją, aby to zrobić” – powiedziała Melisa.

I dodała, że „jeśli któraś jest szczęśliwa we własnej skórze, nie należy nakładać makijażu na twarz”. „Nasze wady czynią nas tym, kim jesteśmy i to sprawia, że każda jednostka jest wyjątkowa. Myślę, że ludzie powinni kochać i akceptować swoje wady i skazy, ponieważ wiemy, że prawdziwe piękno tkwi w prostocie”.

 

Studentka King’s College powiedziała też, że została zalana pozytywnymi wiadomościami w mediach społecznościowych, odkąd wykonała śmiały ruch, aby uwolnić się od makijażu na wybiegu.

„Jest bardzo wiele dziewczyn, które napisały do mnie, mówiąc, jak sprawiłam, że czują się bardziej pewne siebie” – powiedziała.

Raouf zmierzy się z 40 innymi kobietami w finałowej rundzie konkursu w październiku.

 

Źródło: f7dobry.com

One thought on “Finalistka Miss Anglii jako pierwsza w historii konkursu rywalizuje bez makijażu

  • 2 września 2022 at 18:16
    Permalink

    już wygrała

    Reply

Dodaj komentarz