fbpx

Nagrali dyrektora szkoły. Wideo robi furorę w Internecie

Kluczborska szkoła średnia zaskoczyła sieć oryginalnym teledyskiem. W głównej roli występuje dyrektor szkoły, Piotr Sitnik, który z entuzjazmem śpiewa i tańczy w towarzystwie uczniów. Wyraźnie widać, że ma z nimi doskonałą więź i świetny kontakt.

Instytucje edukacyjne coraz częściej szukają kreatywnych sposobów na wypromowanie się w internecie. Niektóre ze szkół wykorzystują popularność TikToka, tworząc humorystyczne treści, podczas gdy inne, takie jak Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku, decydują się na bardziej ambitne projekty.

Owa szkoła postanowiła zaprezentować się w nietypowy sposób, tworząc teledysk do utworu “Sweet Caroline”. Wideo, które cieszy się ogromną popularnością, ukazuje dyrektora, uczniów, a nawet nauczycielki w roli cheerleaderek. Klimat klipu sprawia, że trudno nie uśmiechnąć się podczas oglądania.

Publikacja na YouTube i Facebooku zdobyła wiele pozytywnych komentarzy i reakcji. Z uwagą warto podkreślić, że cały teledysk został nagrany jednym ujęciem za pomocą drona — a to nie lada wyzwanie!

Dodaj komentarz