fbpx

Psychotest: mężczyzna, którego wybierzesz na randkę, zdradzi czy masz szansę na związek

Chwila relaksu na plaży lub w ogrodzie? Proponujemy małą zabawę z przymrużeniem oka…

Spójrz na obrazek poniżej. Który z przedstawionych na nim mężczyzn najbardziej przypomina twój typ faceta? Przeczytaj opis i sprawdź, czy masz szansę na znalezienie miłości.

1. Blondyn z krótkimi włosami

Wybrałaś typ mężczyzny, którego trzeba zdobywać. On sam nigdy nie stara się o kobiety. To flirciarz i gracz. Z jego powodu szybko wpadłabyś w kompleksy. Wmówiłabyś sobie, że dzięki tobie się zmieni, a potem oddała mu wszystko i po krótkim czasie została z niczym. Pociągają cię niedostępni emocjonalnie faceci.

2. Blondyn z długimi włosami
To mężczyzna godny zaufania, lojalny i dobrze wychowany. Z nim miałabyś szansę na stworzenie długotrwałej relacji, opartej na wzajemnym szacunku. Znasz swoją wartość i wiesz, że zasługujesz na to, by jak najlepiej cię traktować. Nie tracisz czasu na łamaczy serc. Niedługo spotkasz kogoś, kto cię uszczęśliwi.

3. Brunet

Twój wybór świadczy o tym, że dajesz się zwieść pozorom. Wierzysz we wszystko, co mężczyzna mówi o sobie na początku znajomości. Szybko uświadamiasz mu, że może cię wykorzystać i nie ponieść za to żadnych konsekwencji. Staraj się zachowywać większą ostrożność. Nie bądź naiwna. Poznaj kogoś dobrze, zanim mu zaufasz.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Dodaj komentarz