fbpx

Ścianka wspinaczkowa z mebli IKEA

2

We Francji stanęła 10-metrowa ścianka wspinaczkowa wyglądająca jak odwrócone mieszkanie wyposażone w meble IKEA. Na najlepszych wspinaczy czeka odpoczynek na sofie szwedzkiej marki.

Z okazji otwarcia 30-stego domu handlowego we Francji, w miejscowości Clermont-Ferrand, IKEA zorganizowała dość nietypowy event promocyjny. We współpracy z lokalną agencją kreatywną ubi bene, szwedzka firma wybudowała ściankę wspinaczkową, którą umeblowała swoimi produktami. Wysoka na 10 metrów instalacja, która stanęła w centrum miasta, przypomina odwrócone o 90 stopni, w pełni wyposażone mieszkanie z salonem, kuchnią, sypialnią i pokojem dla dziecka. O bezpieczeństwo przechodniów, którzy będą próbowali się na nią wspinać, dba grupa profesjonalnych alpinistów.

Skąd pomysł na umeblowanie ścianki wspinaczkowej? By pokazać potencjalnym klientom, że meble IKEA pomagają zrelaksować się i uzupełnić siły nawet w trakcie największego wysiłku. Wspinający się na instalację mogą w każdej chwili odpocząć, przysiadając na krześle, fotelu lub półce, a na najwytrwalszych czeka nagroda w postaci dłuższej sjesty na wygodnej sofie szwedzkiej marki.

{gallery}wiadomosci_2014/10.09/2{/gallery}

Źródło: ubi-bene.fr

Dodaj komentarz