fbpx

„Popchnę Cię” – niesamowita historia dwóch przyjaciół

2

Człowiek, który na przełomie zaledwie kilku miesięcy stracił niemal wszystko. Jest to to historia o miłości i przyjaźni. Kiedy życie nam coś odbiera, zwykle dostajemy coś w zamian.

Poznajcie Patricka Grays i jego najlepszego przyjaciela Justina Skeesucka. Justin był uczestnikiem wypadku samochodowego w wieku 16 lat i od tamtej pory poruszał się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Komplikacje powypadkowe po latach doprowadziły do uruchomienia choroby, która powoli zabijała jego system nerwowy. Najpierw zaatakowała ręce, później nogi, ramiona i pozostawiły go praktycznie sparaliżowanego.

Justin, pewnego dnia oglądając telewizję, zobaczył program o 800 kilometrowej pielgrzymce do El Camino, wzdłuż północnej Hiszpanii. W tej samej chwili zadał sobie pytanie: „Jakby to było, odbyć taką pielgrzymkę na wózku inwalidzkim?”. Kiedy zobaczył się ze swoim wieloletnim przyjacielem Grayem i opowiedział mu o pomyśle, w odpowiedzi usłyszał – „popchnę Cię!”.

Właśnie w tym miejscu zaczęła się przygoda dwóch przyjaciół…

1

3

4

W pewnym momencie podróży, panowie mieli do pomocy 17 osób z 10 różnych krajów. Całą trasę przebyli w ponad miesiąc. Zaczęli od 1 Czerwca 2014 roku i zakończyli 12 Lipca 2014 r. Gratulujemy wspaniałej przyjaźni i przygody.

Źródło: youtube

Dodaj komentarz