fbpx

Przepis na uzdrawianie serca. Niezwykłe działanie rybozy- czynnika biorącego udział w produkcji energii

Ryboza ma wybitne działanie w leczeniu chorób serca, ponieważ przywraca produkcję energii w mięśniu sercowym. W jednym z naszych badań, pacjent miał zaburzony rytm serca, nazywany migotaniem przedsionków. Nie byliśmy zaskoczeni, gdy migotanie przedsionków ustało po zastosowaniu leczenia rybozą, a mężczyzna mógł przestać przyjmować leki na serce. Często osoby nawet z wyniszczającą chorobą serca czują się znacznie lepiej już po sześciu tygodniach przyjmowania rybozy. Jeśli znasz kogoś z chorobą serca, zachęć go do wypróbowania poniższego przepisu. Po sześciu tygodniach, prawdopodobnie jego życie wróci do normy!

PRZEPIS NA UZDRAWIANIE SERCA

Choroby serca są powszechną przyczyną zmęczenia. Bez względu na to czy problemem jest niewydolność serca, choroba niedokrwienna czy arytmia, zwiększenie wydajności mięśnia sercowego może przynieść niezwykłą poprawę. Może nawet ocalić życie.

Ryboza — Przyjmuj 5 gramów trzy razy dziennie przez sześć tygodni, następnie dwa razy dziennie.

Koenzym Q10 — Przyjmuj 200 miligramów dziennie.

Proszek witaminowy Energy Revitalization System— od pół do jednej miarki dziennie.

Acetylo-L-karnityna — 500 miligramów trzy razy dziennie przez sześć tygodni, następnie 500 miligramów dziennie

W poważnych przypadkach dodaj głóg z orotanem magnezu – 3 000 miligramów dziennie.

 

Korzystaj z powyższego przepisu po zaakceptowaniu go przez lekarza medycyny holistycznej. Dwa ostrzeżenia: osoby przyjmujące lek przeciwzakrzepowy Coumadin muszą mieć zgodę lekarza, zanim zaczną stosować jakikolwiek suplement czy lek. Magnez powinien być stosowany z zachowaniem szczególnej ostrożności przez osoby z niewydolnością nerek.

 

Badania nad rybozą zaczęły się od studium przypadku, opublikowanego w prestiżowym czasopiśmie Pharmacotherapy w 2004 roku. Przedstawiono w nim historię kobiety pracującej w charakterze weterynarza chirurga, u której zdiagnozowano fibromialgię. Przez wiele miesięcy ta oddana swojej pracy lekarka była coraz bardziej zmęczona, a ból nasilił się tak bardzo, że w końcu nie pozwolił jej stać podczas operacji. W rezultacie została zmuszona do zaprzestania wykonywania pracy, którą uwielbiała.

Gdy usłyszała, że na uniwersytecie, na którym pracowała, prowadzono badanie kliniczne z zastosowaniem rybozy w leczeniu zastoinowej niewydolności serca, zapytała o możliwość sprawdzenia, czy ryboza pomoże jej pokonać otępiające zmęczenie, którego doświadczała w wyniku choroby. Po trzech tygodniach terapii rybozą wróciła na salę operacyjną, praktycznie zdrowa, bez bólu czy sztywnienia mięśni i bez jakichkolwiek oznak zmęczenia, które przykuło ją do łóżka na kilka miesięcy. Ze względu na wykonywany zawód była jednak sceptyczna i nie wierzyła, że prosty cukier może mieć tak ogromny wpływ na jej zdrowie. Po dwóch tygodniach od przerwania terapii rybozą, przestała operować i została ponownie przykuta do łóżka. Zatem, dla eksperymentu, ponownie zaczęła ją przyjmować. Po kilku dniach wróciła do wykonywania operacji. Po trzecim przerwaniu terapii (i powrocie objawów), oraz ponownym jej rozpoczęciu (objawy ustąpiły), uwierzyła w skuteczność rybozy i do dzisiaj ją stosuje. Od tamtej pory, dzięki jej przypadkowi, życie niezliczonej liczby ludzi na całym świecie mogło zacząć wracać do normy.

 

Więcej na temat przywracania prawidłowej produkcji energii w ciele przeczytasz w książce dr Jacoba Teitelbauma pt . Znajdziesz ją  TU

 

 

Dodaj komentarz