fbpx

Policjant złapał chłopca, który spadł z 3 piętra

Cała sytuacja miała miejsce w niedziele, w miejscowości Asjut w Egipcie. Podczas imprezy z okazji zaręczyn, odbywającej się w jednym z mieszkań, 5-letni chłopczyk wyszedł na balkon i zaczął wychylać się przez balustradę.

Chłopca wdrapującego się na parapet za oknem na trzecim piętrze dostrzegli trzej policjanci, patrolujący okolicę. Funkcjonariusze próbowali rozpostrzeć dywan, jednak niezadowoleni z efektu, rozbiegli się w poszukiwaniu innego zabezpieczenia. Na miejscu pozostał 45-letni Kameel Fathy Geed. Chłopiec próbował się podciągnąć po raz ostatni, jednak osunął się i spadł. Policjant, chociaż został silnie uderzony, przechwycił dziecko. Ani jemu, ani chłopcu nic poważnego się nie stało.

Całe zajście zarejestrowała kamera przemysłowa. Nagranie z samego końca całego zdarzenia opublikowało egipskie ministerstwo spraw wewnętrznych.

W komunikacie zamieszczonym przez egipski resort spraw wewnętrznych pochwalono „czujność i heroizm” funkcjonariuszy, wymieniając ich z imienia i nazwiska, podkreślając rolę 45-letniego oficera Kameela Fathy Geeda, który złapał dziecko.

Dodaj komentarz