fbpx

Bliskość, wsparcie i rozmowa na wyciągnięcie ręki! Pierwszy w Polsce portal przyjaźni online

Jesteśmy coraz bardziej niezależni, samowystarczalni i samodzielni. Mieszkamy sami, sami spędzamy wolny czas, kontaktu z drugim człowiekiem szukamy w szklanych ekranach smartfonów. Naukowcy biją na alarm, że z nami, ludźmi, psychicznie, jest coraz gorzej. Połowa Millenialsów porzuca pracę ze względu na zły stan zdrowia psychicznego. Wpadamy w depresję, brakuje nam dotyku, rozmowy i przyjaźni, a świat relacji przenosi się do świata cyfrowego.

A co jeśli zamiast z tym walczyć, wyjdziemy temu na przeciw?

Jeśli ludziom łatwiej żyje się online, czemu nie wyjść z tej przestrzeni, żeby potem wnieść bliskość do realnego świata?

Bo tak naprawdę nie wiadomo czy BLISKOŚĆ jest rzeczywiście w zaniku czy w istocie nigdy wcześniej jej nie było i dopiero teraz mamy szansę się jej nauczyć. Przecież nasze babki i prababki o uczuciach nie mówiły wcale, u rodziców też nie było z tym dużo lepiej. Dopiero teraz, dopiero dzisiaj jest ten moment, że zaczynamy szukać kontaktu z drugim człowiekiem i uczyć się rozmowy, dialogu – bliskości właśnie…

A zatem chcesz pogadać a nie masz z kim? Potrzebujesz szybkiej rady? Chcesz się doradzić w sprawach sercowych? Zawodowych? A może po prostu potrzebujesz się komuś zwierzyć, żeby nie czuć, że jesteś z czymś sam?

Jeśli tak …pogadaj z Aśką … Wirtualną Kumpelą!!!

Aśka oferuje rozmowę przez chata, fb, whatssup lub telefon. Zaglądnij na www.wirtualnakumpela.pl     i dowiedz się szczegółów

 

Testimoniale:

„Świetny pomysł z wirtualną kumpelą! Zamiast narzekać na to, że ludzie żyją w świecie cyfrowym, Aśka wychodzi im na przeciw i przemyca bliskość tam, gdzie spędzają głównie dzień. To bliskość jest najważniejsza, nie miejsce”.

Zaintrygowany?

Pogadaj z Aśką!!

Dodaj komentarz