fbpx

Nagroda Doskonałość Światowego Współczucia 2019. Zwycięzcą Tom Justyniarski, obrońca zwierząt

Polak, pisarz i obrońca zwierząt Tom Justyniarski otrzymał międzynarodową nagrodę „Doskonałość Światowego Współczucia 2019”, czyli „Shaining World Campassion Award 2019. Jest to zaraz po Noblu jedno z najważniejszych wyróżnień dla pisarza na świecie.

Tom Justyniarski otrzymał nagrodę jednogłośnie w uznaniu za jego dokonania i wybitne umiejętności literackie. Jego misją jest szerzenie miłości, empatii i szacunku do zwierząt i do ludzi. Jest miłośnikiem zwierząt, oraz pisarzem książek dla dzieci, autorem lektury szkolnej „Psie troski”, która zajęła I miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jego książki są chętnie czytane jako lektury dodatkowe. Autor dotychczas wydał książki: „Psie troski”, „Kocia mama”, „Mój przyjaciel bocian” i „Książe i rumak”. Ponadto Tom Justyniarski wydał piosenkę „Piesek Leci”, którą śpiewają  Majka Jeżowska, Włodek „Paprodziad” Dembowski i 7-letnia Natalka Justyniarska.

Autor odwiedził w szkołach aż ponad 300 tysięcy dzieci. Jego autorskie zajęcia nazywają się „Lekcjami miłości do zwierząt” i nie ma dziecka, które nie było by zachwycone jego zajęciami oraz jego książkami. Dzięki lekturze szkolnej autor dociera do milionów dzieci. Po prostu drugi Korczak, niekonwencjonalny pedagog i najlepszy nauczyciel w Polsce. Pomysłodawca oraz propagator tzw.: „Pedagogiki serca”.

W uzasadnieniu czytamy:

„Drogi Tomie,

Z wielkim podziwem i wdzięcznością wręczamy Ci  Kryształową Statuetkę ‘Shainig Word Award 2019”. Zainspirowany przez twoją suczkę Betty, o której napisałe książkę – bestseller pt.; „Psie troski” a następnie rozpocząłeś misję, aby pomóc obudzić innych na cierpienie bezdomnych psów, których liczbę w samej Europie szacuje się na 100 milionów. Ponieważ dzieci są przyszłością każdego narodu, zdecydowałeś się skoncentrować uwagę na pięciu milionach polskich dzieci, aby nauczyć je jak ratować zwierzęta.  Ze swoją otwartą miłością opisałeś własne doświadczenia życiowe, pisząc bestseller pod tytułem :Psie troski”, który zdobył nagrodę Ministerstwa Edukacji, teraz jest najbardziej ulubioną lekturą dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Książka jest napisana świetnym językiem, skłania czytelnika do poszerzenia własnej empatii i zrozumienia inteligencji zwierząt oraz tego, że one wszystkie mają dla nas dary. Tom! stworzyłeś sensację – nowatorski sposób edukacji milionów przyszłych pokoleń. Twoje doświadczenie jest doskonałym przykładem tego, jak jedna osoba może zmienić rzeczywistość.

Za wybitne umiejętności literackie służące jako donośny głos dla naszych drogich przyjaciół – zwierząt, uczenie dzieci odczuwania miłości i wrażliwości zwierząt,  a także za kreatywność i mądrość niniejszym bijemy brawo i świętujemy z okazji wielkich, pełnych współczucia dokonań Toma Justyniarskiego. Niech Niebo zawsze osłania Ciebie i wszystkich zaangażowanych, tak jak Ty chronisz niewinne i bezbronne zwierzęta”

Nagrody Doskonałości Świata co roku przyznaje Supreme Master TV i Czing Hai, założycielka międzynarodowej fundacji działającej na rzecz poprawy świata, zdobywczyni Oskarów i wielu prestiżowych nagród międzynarodowych.

– Ta nagroda mnie jeszcze bardziej zmotywowała. Chcę edukować jeszcze więcej dzieci, aby ratować zwierzęta – mówi Tom Justyniarski zdobywca międzynarodowej Nagrody „Doskonałość Świata 2019”.

Dodaj komentarz