fbpx

Podwójne łóżka zamiast zwykłych foteli w szwajcarskim kinie

Czy zdarzyło wam się marzyć o kinie we własnej sypialni? Cóż, Szwajcaria zdecydowała się spełnić życzenie wielu osób, otwierając salę kinową z “sypialnią VIP”, w której zamiast zwykłych siedzeń znajdują się podwójne łóżka. Znajduje się ona w Cinema Pathé w północno-zachodniej gminie o nazwie Spreitenbach, blisko granicy szwajcarsko-niemieckiej. Czy ktoś ma ochotę na wycieczkę do Szwajcarii?

To niezwykłe kino posiada kilkanaście łóżek, każde z regulowanymi zagłówkami, dwoma poduszkami oraz szarą i beżową pościelą. Obok znajdują się także stoliki nocne, co sprawia, że rzeczywiście można się poczuć jak we własnej sypialni.

Bilet VIP kosztuje 49 franków szwajcarskich (prawie 200 zł), w cenie wliczone są także darmowe przekąski i napoje, dzięki czemu nie musimy stać w kolejkach po popcorn. Zwykłe bilety są ponad połowę tańsze (19,5 CHF).

Kino oferuje nawet kapcie, żeby jeszcze bardziej wprawić nas w odpowiedni nastrój domowego wypoczynku. Jeśli to ci nie wystarcza, Venanzio Di Bacco, dyrektor zarządzający Pathé Switzerland, ogłosił także, że wkrótce zamierzają poszerzyć ofertę przekąsek, dodając także gofry i naleśniki.

Innego rodzaju bilety VIP pozwalają także na seans w sali kinowej z podwójnymi kanapami, a także ekranem IMAX o pojemności 350. Jeśli niepokoicie się o higienę takich łóżek, Venanzio Di Bacco zapewnia, że pościel będzie zmieniana po każdym filmie, dodając: “Kwestię higieny traktujemy priorytetowo”.

To nowe doświadczenie kinowe jest nie tylko dla dorosłych – dzieci także będą miały okazję skorzystać ze świetnie wyposażonej sali, która posiada poduszki, basen z piłkami, a nawet zjeżdżalnię, której można użyć zamiast schodów. Bilet VIP dla dzieci kosztuje 14,5 franków (niecałe 60 zł).

 

 

 

Źródło: thinkinghumanity.com

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

Dodaj komentarz