fbpx

Jaki stelaż do łóżka kupić w Szczecinie?

Dobry stelaż do łóżka to już połowa sukcesu w naszych dążeniach do zapewnienia sobie wygodnego miejsca snu. Stelaż znacząco bowiem może wpłynąć na funkcjonowanie ułożonego na nim materaca. Wszystko to składa się na obraz, w którym zdrowy sen jest zależny również od jakości stelaża do łóżka.
Stelaże do łóżka od Hilding

Stelaż to integralna część całego zestawu, instalacji, która służy nam do spania, na której spędzamy noce. Stelaże do łóżka należ więc rozumieć jako funkcjonalną jedność z pozostałymi elementami, na pościeli kończąc. Stelaż jest tak ważny, ponieważ to na nim układamy materac. Zatem zachowanie każdego materaca zmienia się w zależności od rodzaju stelażu pod nim. Dzięki stelażowi wpływamy na komfort naszego snu.

Bez wahania możemy polecić stelaże szwedzkiej firmy Hilding, dostępne już w Szczecinie. To produkty znakomite, niekiedy wręcz unikalne w swojej klasie. Za ich jakością stoi prawie wiek doświadczenia w produkcji akcesoriów sypialnianych w najlepszym wydaniu skandynawskim.

Rozpocznijmy zatem krótki przegląd stelaży do łóżek od Hilding Anders, aby ukonkretnić nasze superlatywy, jakie stosujemy wobec tego producenta.

Na początek Hilding Family Expert. Będziemy zaskoczeni, gdyż stelaż ten w pewnych swoich częściach pozwala nam na regulację twardości. Ma to niebagatelny wpływ miękki lub twardy materac na nim ułożony. Z łatwością na stelażu tym ręcznie możemy sterować wysokością podgłówka, aby dobrać ją odpowiednio dla nas – do snu, wypoczynku, czytania książek, krótkiej drzemki… Nacisk na listwach jest na stelażu rozkładany bardzo równomiernie, stanowi od doskonałe podłoże dla materaca. Jakość listewek, jak zresztą każdego drobnego szczegółu, jest tu najwyższa.

Bardzo ciekawie przedstawia się też Hilding Select Classic. To naprawdę klasyczny stelaż, niesamowicie trwały i zaprojektowany z myślą o możliwie przyjemnych doznaniach w czasie przebywania na łóżku. Na uwagę zasługuje liczba listew, które są ułożone bardzo gęsto obok siebie. Masa więc tym bardziej równomiernie zostaje rozprowadzona na powierzchni stelaża. Listwy są przy tym bardzo giętkie i niezwykle wytrzymałe. Na łóżku z tym stelażem możemy nawet skakać (miejmy nadzieję, że z radości!). I w tym modelu Hilding zastosował funkcję regulacji twardości. Stelaż Select Classic jest znany głównie ze swojej stabilności. Nie jest ważne bowiem jakie harce będziemy odprawiać na naszym łóżku – stelaż ten zawsze zachowa równowagę i zachowa całą konstrukcję w stanie stabilnym.

Zwróćmy jeszcze uwagę na niedrogi i prosty stelaż Hilding Sam, który jednak wyróżnia się jakością wykonania. Prosta i zwarta budowa czynią z niego stelaż uniwersalny, który tak samo dobrze sprawdzi się dla jednej osoby jak i pary osób. Śpiąc na nim mamy pewność przebywania w miejscu bezpiecznym, czystym i wygodnym. Stelaż Sam posłuży nam przez długie lata, ponieważ po prostu nie ma w nim części, które mogłyby się zepsuć. To pewna i polecana inwestycja w naszą sypialnię.

Materace Hilding Anders

Szczecin jest jednym z uprzywilejowanych miast w Polsce, ponieważ Hilding Anders bezpośrednio sprzedaje w nim nie tylko stelaże do łóżek, lecz także materace i innej wysokiej klasy elementy wyposażenia sypialni. Materace Hilding – tak samo, jak stelaże do łóżek – z pewnością należą do najciekawszych propozycji na rynku.

Dodaj komentarz