fbpx

Małżeństwo pielęgniarzy godzi się po domowej sprzeczce. Ich zdjęcie stało się hitem internetu

Zdjęcie pary medyków w strojach ochronnych obiegło cały świat. Małżonkowie dzielą razem życie i pracę, oboje pracują jako pielęgniarze w szpitalu Tampie na Florydzie. Ich znajoma uchwyciła moment, kiedy między jedną operacją a druga godzą się po porannej sprzeczce.

46-letni Ben i 38-letnia Mindy pobrali się 5 lat temu. Para pracuje razem w zawodzie pielęgniarza. Tego dnia zostali wezwani do szpitala w Tampie na Florydzie, by pomóc anestezjologom podczas intubacji pacjentów, przygotowywanych do operacji.

Z powodu epidemii, pracownicy służby zdrowia zajmują się pacjentami, ubrani w specjalne stroje ochronne – skafandry oraz przyłbice.

Zdjęcie Bena i Mindy w takim właśnie  antywirusowym umundurowaniu stało się hitem internetu. Koleżanka z pracy uchwyciła moment, w którym się przytulali.

Okazało się, rano para się pokłóciła o zwykłe, codzienne sprawy: jaką muzyką nastawić w radiu, czy kto ma zmywać naczynia.

Między jedną operacją z drugą mieli chwilę czasu, by się pogodzić. I właśnie ta chwila została uwieczniona na zdjęciu.

– Wszystkie te trywialne sprawy uleciały, nagle stały się nieistotne. To ważne, żebyśmy się wspierali, nie tylko ja i mój mąż, ale cała ludzkość – powiedziała Mindy w rozmowie z agencją AP.

 

 

Dodaj komentarz