fbpx

Kierowca autobusu został zaatakowany — pomógł żołnierz WOT

Do groźnego incydentu doszło w minionym tygodniu w jednym z autobusów na Bródnie. Kierowca komunikacji miejskiej został zaatakowany przez agresywnego pasażera, a sytuacja była na tyle poważna, że wołał o pomoc. Na szczęście, w pobliżu znajdował się żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej, który niezwłocznie przyszedł mu z pomocą.

W zeszły czwartek, w jednym z autobusów komunikacji miejskiej na Bródnie, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. Agresywny pasażer zaatakował kierowcę autobusu miejskiego. Wzywający pomocy kierowca miał szczęście, gdyż w pobliżu spacerował żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej, który słysząc wezwanie, natychmiast interweniował.

Informacja o tym incydencie została udostępniona przez Wojska Obrony Terytorialnej w mediach społecznościowych:

“27 czerwca, późnym popołudniem jeden z żołnierzy 18 Stołecznej Brygady OT (#18SBOT), podczas spaceru po warszawskim Bródnie, usłyszał wołanie o pomoc. W potrzebie był kierowca autobusu Warszawski Transport Publiczny, który bronił się przed agresywnym pasażerem. Bez chwili zawahania żołnierz ruszył z odsieczą i sprawnie obezwładnił napastnika. Po przyjeździe funkcjonariuszy Komenda Stołeczna Policji, krewki pasażer trafił do aresztu” – napisano na profilu.

Dodaj komentarz