fbpx

Dzieci odkupiły ukochany samochód ojca, który zmuszony był go sprzedać 17 lat temu

Jedyną rzeczą, którą Wesley Ryan kochał bardziej niż swój samochód, była jego rodzina. Kiedy 17 lat temu u jego żony Laury, będącej wtedy młodą matką, zdiagnozowano raka jajnika, Ryan sprzedał swojego białego Forda Mustanga GT z 1993 r, aby opłacić rachunki za jej leczenie.

Jego syn do dziś pamięta przejażdżki tym samochodem. Jake siedząc na foteliku, obok swojej siostry Jeni, marzył o tym by pewnego dnia zasiąść za kierownicą. Chłopak twierdzi, że sprzedaż ukochanego samochodu była największym poświęceniem, jakie widział w swoim życiu. Pamiętam załamany wyraz twarzy ojca, kiedy samochód od niego odjeżdżał, nigdy tego nie zapomnę.

Pewnego dnia dzieci przyprowadziły Wesleya na parking ze zawiązanymi oczami. Mężczyzna nie miał pojęcia o co chodzi, dopóki nie zobaczył jak z ciężarówki wyjeżdża jego ukochane auto. Na ten widok wzruszony ojciec zalał się łzami. Całe zdarzenie zostało nagrane i opublikowanie na profilu społecznościowym Jake’a.

Jake powiedział w wywiadzie, że natknął się na samochód przypadkiem, na jednym z portali aukcyjnych, kilka lat temu. Wtedy nie udało się jednak sfinalizować transakcji. Kiedy auto pojawiło się ponownie, on, Jeni i jej chłopak złożyli się, aby w końcu odkupić auto.

“Sprzedający wystawił samochód z podobnych powodów, jego matka również zachorowała na raka jajnika. Miejmy nadzieję, że sprawy potoczą się u niej równie dobrze jak u mojej matki, która od 13 lat jest wolna od nowotworu.” – opowiada Jake.

“Jak i moja żona jesteśmy dumni, że udało nam się wychować tak mądre i wdzięczne osoby. Jest to najmilsze i najpotężniejsze uczucie, jakie można sobie wyobrazić.” – opowiada Wesley.

Jake powiedział, że nie może się już doczekać, aby pomóc tacie w pracy nad samochodem. Niecierpliwi się, aby w końcu spełnić marzenie z dzieciństwa, i zasiąść za kierownicą ukochanego auta swojego ojca.

Źródło: good-news.center

Dodaj komentarz