fbpx

95-letnia babcia i jej wnuk: liczą się tylko zwariowane pomysły

Z rodziną dobrze wychodzi się (tylko) na zdjęciach? To prawda! Jednak nie mamy wątpliwości, że poza kadrem ta niezwykła para – babcia i wnuk – bawią się równie dobrze jak na odważnych zdjęciach. Zobaczcie sami!

Ta zwariowana para, którą łączą więzy krwi (a dzieli 66 lat różnicy!) udowadnia, że wiek to tylko kwestia umowna. 95-letnia Pauline Kana oraz 29-letni Ross Smith, czyli babcia i jej wnuk, pokazują, w jaki sposób można spędzać ze sobą czas.

Pauline i Ross zwiedzają świat, doświadczają wielu przygód i dużo się śmieją. Ich ulubionym zajęciem jest… przebieranie się. Instagramowi influencerzy, którzy zebrali na swoim profilu pokaźne grono fanów zachęca do pogłębiania rodzinnych więzi i sprawdzania nowych rzeczy. Fotografie odważnej babci, która nurkuje w olbrzymiej wannie z płatkami zbożowymi, czy przebiera się za gwiazdę Hollywoodu udowadniają, że dobra zabawa jest dla każdego. Wiek? To nie ma znaczenia. Grunt to mieć otwarty umysł i pojemne serce.

Pauline i Ross gustują w śmiałych, a przede wszystkim zabawnych przebraniach. Były już kostiumy z okazji Dnia Św. Patryka, 4 Lipca, Bożego Narodzenia czy Nowego Roku, ale również stroje komandosów czy raperów. Babcię i wnuka łączy silna więź – ta niezwykła para nie tylko dobrze bawi się we własnym towarzystwie, ale łamie również społeczne tabu na temat „starości”. Twierdzicie, że babciom coś nie wypada? No to patrzcie!

 

 

 

 

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: filing.pl oraz Instagram

One thought on “95-letnia babcia i jej wnuk: liczą się tylko zwariowane pomysły

Dodaj komentarz