Prezent syna dla matki – nowa nerka

Noah Harrison oddał nerkę swojej matce, Erice Johnson – Zdjęcie: John Russell

Dziewiętnastolatek Noah Harrison, od zawsze wszystkie prezenty dla matki robił ręcznie, w każde urodziny, Boże Narodzenie i inne Święta. W tym roku jego darem był dar życia.

Dwa lata temu u matki Noah, Erici Johnson zdiagnozowano niewydolność nerek. Od lat chorowała na przewlekłe nadciśnienie.
Jestem pewien, że tegoroczny prezent przebije wszystkie dotychczasowe – stwierdził Noah. Jeszcze bardziej wyjątkowe jest to, że mnie o to nie prosiła. To coś, co naprawdę chciałem jej dać. Chciałem zrobić cokolwiek, żeby pomóc mamie. Ona rzeczywiście potrzebuje tego przeszczepu. Chciałem być przy niej i pomóc, tak jak ona była przy mnie przez te wszystkie lata.

To było dla mnie doświadczenie pełne pokory – powiedziała wzruszona Erica. Jako mama powinnam opiekować się dziećmi i troszczyć się o nie. A tak, to one pomagają mnie. Wszystkie zaakceptowały bezinteresowną decyzję Noah oddania nerki.

Pracowałam nad tym, żeby chronić dzieci przed krzywdą i bólem, a jedno z moich dzieci (Noah jest najmłodszym z całej trójki) musi przez to przejść dla mnie… jest wspaniałym młodym człowiekiem – mówi Erica ze łzami w oczach. Zawsze uważałam, że moje dzieci nie muszą być przyszłymi lekarzami czy prawnikami, ale po prostu, dobrymi ludźmi. Czuję, że to osiągnęłam.

 

 

Dobre Wiadomości


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *